• Новак
Kamp-Обред на Отворено Кампување Мебел Плажа Патио Спортски Виткање Столче со Монтажни подложка за нозе и Купот на Сопствениците, Сина

Kamp-Обред на Отворено Кампување Мебел Плажа Патио Спортски Виткање Столче со Монтажни подложка за нозе и Купот

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Исклучително разновиден.На подложка за нозе дел може да биде целосно одвоен.Има и до 300 кг и огради лесно да се чува во удобен торбичката.Монтажни нога одмор.Чаша носителот во секој столовите. 300 lb.капацитет.Вклучува торбичката.Исклучително разновиден.Катедрата има две купот на сопствениците да ги задржи вашите омилени пијалоци блиску на дофат на раката.Прав-обложени челична рамка огради лесно да се чува во удобен торбичката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Меридијанска Мебел Селена Колекција Модерни | Современа Сомот Тапациран Акцент Стол и Отоманската Сет со Длабок

Големина 15 W 14 x D x H 25 во.Преносливи со подароци.План започнува на датумот на купувањето.висина, 8 во.Приро

DEN 8344.56