• Новак
Стоматолошки Pk Томас Восок Столари P. K 3 Ресторативна Двојно Заврши Шанса Моделирање Инструменти

Стоматолошки Pk Томас Восок Столари P. K 3 Ресторативна Двојно Заврши Шанса Моделирање Инструменти

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

G. S 10 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Восок и Композитни Столари Оддел 1 Композитни Пополнување Ресторативна Инструменти

G S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Г.S 10 КОМПЈУТЕРИ СТОМАТОЛОШКИ ВОСОК И

DEN 923.76