• Новак
Фотелја Седиште Поддршка Круна Мека Перница Кадифен Удобност на Седиштето Подлога за Статистика Пријатна Топла Седиште Перница Ублажува Назад Coccyx Ишијас и Tailbone Б?

Фотелја Седиште Поддршка Круна Мека Перница Кадифен Удобност на Седиштето Подлога за Статистика Пријатна Топла

DEN 724.56

Достапност
Достапно за нарачка

Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. •Плус тоа може да ви послужи за долго време. • БЕЗБЕДНО.Совршен quilting и дебелина на чувството на седи на облакот.На дното со латекс не се лизга честички кои цврсто се придржуваат за мебел, не се лизга не смена. ♫ СТИЛСКИ СТОЛ ПЕРНИЦА : Мода и романтични дизајн само за вас. • Што го заслужуваат за да имаат мека удобно седиште перница да уживаат во добар ден после напорна работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Апстракт Мастило Мермерна Текстура Злато Тиркизна Сина, Розова Седиште Перница Покрие Дише Не се Лизга Мемориска

Ова седиште перница маска е направена од растеглив материјал, кој е мека, дише, висока еластичност, Цело�

DEN 1452.00