• Новак
Doughnut Западен Десерт Слатка Храна Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална Поддршка Подарок

Doughnut Западен Десерт Слатка Храна Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

DEN 1149.60

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,безбедно и сигурно зафат.Swivels180 степени.Прстен може да се примени и отстранети во секое време.Пакет Количина : 1 x phone држач.Големина : Големина : 3 X 6cm Image големина : 2.8 X 2.8 cm Classification : телефон holder Feature : Удобно,безбедно и сигурно зафат.Swivels180 степени.Прстен може да се примени и отстранети во секое време.Пакет Количина : 1 x phone holder Keywords : Заградата,Doughnut,Телефон носителот,Десерт,Телефон додатоци,Храна,Телефон Стојат,Слатка,Прстен носителот,Телефон Ring DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мобилен Телефон Стојат,Агол Висина Прилагодливи Nediea Мобилен Телефон Стојат на Биро,Симпатична Зајакот Телефон

Не се лизга База : Ова bunny телефон стојат на биро е опремен со пондерираниот база, и алуминиумски легури р

DEN 398.16

2 Пакет и Мобилен Телефон Ѕвони Заградата Паметен Мобилен Телефон Носителот самолепливи Општи Прст Прстен Стојат

Материјал : метал.Стилски Дијамант вградени Прстен застане.Компактен дизајн,лесно да се носат насекаде.

DEN 1332.00