• Новак
Мобилен Телефон Ѕвони на Држачот за Рака, Магнетни Телефонот Назад Прстен Стисок за Раката и Случајот (Темно Сина)

Мобилен Телефон Ѕвони на Држачот за Рака, Магнетни Телефонот Назад Прстен Стисок за Раката и Случајот (Темно

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

Апсолутна солидна боја телефон да ѕвони зафат без било логоа или текст.Силна 3 M лепило лесно да се придржува на грбот на мазна телефон или случај и не остава трага по отстранување. 360 степени скриени бесконечна ротација и 180 степен виткање.Може да се користи со магнетни автомобил планината.Направен од метал материјал, силни и издржливи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Транс Планета Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Црна-Стил

Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни email за ко

DEN 479.76

ZHGYD Сребро Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Метал Мобилен Телефон Носителот Модерна Свитлива Дизајн

Еден окно : агол може да се прилагоди.На задната страна на заградата има водена капка шупливи дизајн.Пос

DEN 3011.28

3 Парчиња Пластични Диско Кристал Телефон Зафат Носителот Проширување Прст Стојат Носителот Расклопна Телефон

Покрај тоа, таа може да послужи како кабел сортирање алатка за да се елиминира неуредна кабел.Практичен

DEN 143.76

TYI -Алуминиум Лаптоп Носителот, Ергономски Прилагодливи Лаптоп Стојат, Стој Носителот Компјутер Стојат Компатибилен

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 1605.60