• Новак
12 Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон 3D HD Magnifing Проектор Екран Enlarger паметен Телефон Десктоп Заградата Универзална Видиме Екран Зголемувачот Носител (Црна)

12 Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон 3D HD Magnifing Проектор Екран Enlarger паметен Телефон Десктоп Заградата

DEN 2109.60

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо-квалитетни материјали, заштита на животната средина, не-токсични, не е лесно да се скрши.Направи го гледате ефект на екранот реални и да го претстави три-димензионални смисла.Може да зголемиш сликата на мобилен телефон, сликата е јасна и lifelike, и динамичното чувство е посилно.Hands-free и уживајте на вашата забава време.Совршен подарок за себе или за вашите пријатели.Боја : Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Транс Планета Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Црна-Стил

Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни email за ко

DEN 479.76

2 Пакет и Мобилен Телефон Ѕвони Заградата Паметен Мобилен Телефон Носителот самолепливи Општи Прст Прстен Стојат

Материјал : метал.Стилски Дијамант вградени Прстен застане.Компактен дизајн,лесно да се носат насекаде.

DEN 1332.00

Ѕверот Режим На Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас

DEN 407.76

3 Парчиња Пластични Диско Кристал Телефон Зафат Носителот Проширување Прст Стојат Носителот Расклопна Телефон

Покрај тоа, таа може да послужи како кабел сортирање алатка за да се елиминира неуредна кабел.Практичен

DEN 143.76