• Новак
Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат на Биро: Агол Висина Прилагодливи Свитлива Видиме Носителот w/Против Пролизгување Силикон Подлога за Статистика, Компатибилен

Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат на Биро: Агол Висина Прилагодливи Свитлива Видиме Носителот w/Против Пролизгување

DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка

【Агол & Висина Прилагодливи】 Овој мобилен телефон стојат на биро има 4 поддршка поени со 270°, и висина може да се прилагоди од 1.57" да 7.5".Тоа ви овозможува да ја прилагодите удобен агол на гледање на вашиот уред и слободни рацете, ги зачувате вашите грбот и вратот од вирус.Идеална десктоп додаток за гледате видео, игра, што се јавам, гледање рецепт и со користење на лице-време. 【Здрав Изградба и User-friendly Дизајн】 Изработени од алуминиумска легура со премиум мат површина, која го подобрува набитост додека обезбедување на мобилност на нашите телефонски застане.Она што е уште поважно, тоа нема да боли вашите раце или да предизвика некои штети со исклучителна полирање процес. 【Преносливост & Погодно】 Овој телефон се залагаме за маса е расклопна дека може да биде целосно укината во мини големина, таа зазема мал простор, лесно да се носат во движење за патување, можете да уживате во видео или филм насекаде и во секое време со рацете слободни. 【Против Пролизгување Дизајн】На силиконски покриена рампа и гумени кука на овој мобилен телефон носителот ве уверам телефон или таблет остане цврсто на место и да ги заштити од лизгање и гребење.Вие не мора да се грижите за телефонот паѓа кога снимање на екранот.Покрај тоа, таму има резервирано полнење дупка за лесен за полнење да се појави дури и на заградата. 【Широк Компатибилност & Случај Пријателски】десктоп телефон стојат совршено работи со сите 3.5-12" телефони и таблети, како што се i Pad Mini, Nintendo Прекинувач, i Phone X XR 11 12 12 Pro Плус 8 7 6 , Галакси S8 S7 S6 S5, Забелешка 10 9 8, Google Пиксели, поттикне, итн.Нема потреба да се отстрани мобилен телефон заштитна маска, на јадицата е широк (0.55 инчи) доволно да се поправи го уредот со заштитни случај инсталиран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZHGYD Сребро Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Метал Мобилен Телефон Носителот Модерна Свитлива Дизајн

Еден окно : агол може да се прилагоди.На задната страна на заградата има водена капка шупливи дизајн.Пос

DEN 3011.28

3 Парчиња Пластични Диско Кристал Телефон Зафат Носителот Проширување Прст Стојат Носителот Расклопна Телефон

Покрај тоа, таа може да послужи како кабел сортирање алатка за да се елиминира неуредна кабел.Практичен

DEN 143.76

Симпатична Телефон Носителот Стојат Биро Цртан филм Животинско Крава Видиме Стојат Планината Дома Декорација

Направени од смола и рачно насликани, мазна површина и одлично чувство на допир; доволно силна за да се о

DEN 335.76