• Новак
Mardi Gras Fleur De Lis Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Бело-Стил

Mardi Gras Fleur De Lis Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, да ви обезбеди удобен агол на гледање, и намалување на вратот и грбот притисок.Симпатична мобилен телефон носителот, многу лесен за употреба, само се повлече од задната страна на носителот, многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, учење, гледање филмови во авионот, тоа е совршен придружник во вашиот живот.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, да ви обезбеди удобен агол на гледање, и намалување на вратот и грбот притисок.Одличен избор за подарок за пријатели и колеги за време на празници.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Совршен подарок за пријатели, пријателки, колеги и семејството на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.Потсетување : препорачливо е да се избрише и се чисти редовно.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.4 инчи, висина : 16 cm/6,3 инчи, со овој мобилен телефон носител е компатибилен со 4-13 инчен паметни телефони, таблети и e-читање на Уредот.Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Телефон Носителот Стојат Биро Цртан филм Животинско Крава Видиме Стојат Планината Дома Декорација

Направени од смола и рачно насликани, мазна површина и одлично чувство на допир; доволно силна за да се о

DEN 335.76

Ѕверот Режим На Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас

DEN 407.76

Ѕверот Режим На Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас

DEN 407.76