• Новак
2 Пакет Ѕид Phone Држач За Држачот за Ѕид, Мобилен Телефон Ѕид Полнење Заграда, Лепило Кујнски Ѕид за паметни телефони, Ѕид ipad Држачот за Ѕид за Повикување Куки Лепило Н

2 Пакет Ѕид Phone Држач За Држачот за Ѕид, Мобилен Телефон Ѕид Полнење Заграда, Лепило Кујнски Ѕид за паметни

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Да имате чиста животната средина. 【Лесна Инсталација со Лепило Начин】Нема повеќе дупки на вашиот ѕид!Нема потреба алатки за инсталирање!Лепило куки може да се лепат на ѕидот со двострано лента. 【Мултифункционален】 Мал ѕид поставена рамка, со голема употреба и лесен за инсталација, може да се користи како складирање на мали предмети како што се мобилен телефон заграда, мобилен телефон ѕид монтирани полначот заграда, кујна монтира на ѕид и ѕидот монтирани копче заграда, податоците линија колектор и така натаму, Тоа е лесно да се користат во дневната соба, бања, кујна и студентски дом. (Забелешка : не се користи за грубо и porous површини, како што се прав ѕидови, насликани на ѕидовите, позадина, вар ѕидови, итн.Несомнено е дека ние сме доверливи тим.5 cm Материјал : Висока јачина на Рециклираат ABS Пластика ГОЛЕМА ПО-ПРОДАЖБАТА на ПОДДРШКА : тим дава совршен производи, и обезбедува комплетна сатисфакција и 100% наплата на гаранција.Пакет Листата : 2 ПАКЕТ Ѕид Телефон Носителот Димензии : Должина : 5.5 cm, Материјал : Високо-квалитетна ABS.75 инчи / 7cm Висина : 0.Секој производ има положено строги тестирање и проверка.98 инчен / 2.31 инчен / 13.Забелешки 1.ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ИНСТАЛИРАТЕ НА ЅИД И ЧЕКАМЕ 24 ЧАСА ПРЕД СТАВАЊЕ ВО ЛЕЌАТА.Се користи фен за да се загрее на лепило на грбот на клуч на носителот, а потоа полека да го отстраните од страна без да остават трага.【Организира Клуч Одговара на мобилни телефони(заедно со надворешниот случај)со дебелина во рок од 14mm.31 инчен / 13.Држи за мали предмети, околу 2 килограми.Тоа е нашата најголема желба и задоволство да ви понудиме на нашите Целосна Присуство и Најдобра Поддршка - Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи.5 см, Ширина : 2. Не се откажам било прекумерна тежина, вредни или опасни статии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 Пакет и Мобилен Телефон Ѕвони Заградата Паметен Мобилен Телефон Носителот самолепливи Општи Прст Прстен Стојат

Материјал : метал.Стилски Дијамант вградени Прстен застане.Компактен дизајн,лесно да се носат насекаде.

DEN 1332.00

Симпатична Телефон Носителот Стојат Биро Цртан филм Животинско Крава Видиме Стојат Планината Дома Декорација

Направени од смола и рачно насликани, мазна површина и одлично чувство на допир; доволно силна за да се о

DEN 335.76