• Новак
Gerioie Телефон Стојат на Биро Прилагодливи, Мобилен Телефон Стојат, Агол Висина Прилагодливи Поддржува 360 Степен Ротација за Целосен Опсег на паметни телефони и Табл?

Gerioie Телефон Стојат на Биро Прилагодливи, Мобилен Телефон Стојат, Агол Висина Прилагодливи Поддржува 360

DEN 1060.56

Достапност
Достапно за нарачка

Поддржува 360 степен ротација, оваа таблета застане е стабилна, без тресење, лесен за употреба.Две начин се повлече клип е со внатрешноста силиконска заштита, која е во можност да ги подобрат триење.База на силикони заштита, таблета заградата е направен од алуминиум, има право со високи перформанси според строго правило.Изработен од алуминиумска легура, овој телефон држачот поддржува прилагодлива висина ,свитлива и преносни.Силна компатибилност направи таков телефон заградата погоден за широк спектар на паметни телефони и таблети.Функција : 1. Изработен од алуминиумска легура, овој телефон држачот поддржува прилагодлива висина ,свитлива и преносни.2. Поддржува 360 степен ротација, оваа таблета застане е стабилна, без тресење, лесен за употреба.3. Две начин се повлече клип е со внатрешноста силиконска заштита, која е во можност да ги подобрат триење.4. Силна компатибилност направи таков телефон заградата погоден за широк спектар на паметни телефони и таблети.5. База на силикони заштита, таблета заградата е направен од алуминиум, има право со високи перформанси според строго правило.Спецификации : Предмет Тип : Таблет КОМПЈУТЕР bracket Material : Алуминиум alloy Style : Foldable Color : Темно gray Compatible Опрема Големина : 4.7-12.9 inch Pull Clip Length : Прибл. 127 ~ 215mm / 5 ~ 8.46 неприменливи Модели : За ipad, мобилни phone Package Листа : 1 x Мобилен Телефон Stand1 x Шрафцигер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Телефон Носителот Стојат Биро Цртан филм Животинско Крава Видиме Стојат Планината Дома Декорација

Направени од смола и рачно насликани, мазна површина и одлично чувство на допир; доволно силна за да се о

DEN 335.76

Ѕверот Режим На Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас

DEN 407.76

Транс Планета Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Црна-Стил

Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни email за ко

DEN 479.76

2 Пакет и Мобилен Телефон Ѕвони Заградата Паметен Мобилен Телефон Носителот самолепливи Општи Прст Прстен Стојат

Материјал : метал.Стилски Дијамант вградени Прстен застане.Компактен дизајн,лесно да се носат насекаде.

DEN 1332.00