• Новак
Двојно-dequaver Музика Белешки Телефонот Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална Поддршка

Двојно-dequaver Музика Белешки Телефонот Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална Поддршка

DEN 811.20

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 1.3 инчен x 1.6 инчен (3.2 cm x 4 см).Класификација : телефон држачот.Функција : Дизајниран во тркалезна форма даде телефонот нова функција.; Компатибилен со повеќето паметни телефони;; Обезбедува 180° флип за адаптација;удобно агли за прстите; Помага да се одржи телефон цврсто;; Идеален за да се претставува за вашите пријатели кои сакаат да го држите телефонот без користење на рацете.Материјал : Високо квалитетен и цврст метал.Пакет Количина : 1 x phone држач.Големина : 1.3 инчен x 1.6 инчен (3.2 cm x 4 см)Класификација : телефон holder Feature : Дизајниран во тркалезна форма даде телефонот нова функција.Компатибилен со повеќето паметни телефони;Обезбедува 180° флип за адаптација;удобно агли за fingers Helps да го држите телефонот цврсто;Идеален за да се претставува за вашите пријатели кои сакаат да го држите телефонот без користење на рацете.Материјал : Висок квалитет и солидно metal Package Количина : 1 x phone holder Keywords : Заградата,Музика,Телефон носителот,9-ле Персонал,Телефон додатоци,Белешки,Телефон Стојат,Бела,Прстен носителот,Црна,Телефон Ring DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Не Ми Циркус, Не Ми Мајмуни Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас�

DEN 407.76

Лаптоп Стојат, Muti-Агол Преносни Свитлива Прилагодливи Лаптоп Стои со Топлина-Пропустливи, Ергономски Компјутер

Fatorm лаптоп застане е направен од страна на премиум материјал, кој е стабилна доволно да столб вашиот ком

DEN 504.00