• Новак
Голман Смешно - Инстант Голман Само Додадете Кафе PopSockets Swappable PopGrip

Голман Смешно - Инстант Голман Само Додадете Кафе PopSockets Swappable PopGrip

DEN 1788.00

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Производи Се Одличен Подарок Идеја За Мажи И Жени!.Овој Производ Го Прави Совршен Подарок За Една Годишнина, Матура, Birthday (Роденден), Божиќ Или На Било Кој Друг Давање На Подарок Прилика!.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лалињата Dviwer Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување

За родендени, Божиќ,одмори, купи совршен подарок за пријателите и семејството.Овој мобилен телефон стој

DEN 1754.40

Лаптоп Стојат, Muti-Агол Преносни Свитлива Прилагодливи Лаптоп Стои со Топлина-Пропустливи, Ергономски Компјутер

Fatorm лаптоп застане е направен од страна на премиум материјал, кој е стабилна доволно да столб вашиот ком

DEN 504.00