• Новак
balikha Алуминиум Лаптоп Стои, Лаптоп Компјутер Стои Вентилирани Лаптоп Стојат Компјутер Стои Прилагодлива Висина Лаптоп Држачот за Дом, Канцеларија - Сребро.

balikha Алуминиум Лаптоп Стои, Лаптоп Компјутер Стои Вентилирани Лаптоп Стојат Компјутер Стои Прилагодлива

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодлива висина : 9 нивоа на висина прилагодливи, во потрага за удобно држење за вас, погоден за мулти големина лап-топ компјутери.Научни дизајн, подобри агол на гледање, да се подобри седи на телото, се релаксира на цервикален ' рбет и да се направи заводот поудобно.Отворете шупливи топлина дисипација : нема структурни опструкција, подобрување на циркулацијата на воздух, и да помогне да се забрза компјутер вентилација и топлина дисипација.Триаголен структура : двојно М-облик се повлече-up структура дава заградата силна поддршка капацитет, посилни товарот, и постабилна без тресење.Мали и преносливо : Мали димензии, со складирање торба, лесно да се носат.Одлично за луѓе кои патуваат многу на бизнис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѕверот Режим На Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас

DEN 407.76

ZHGYD Сребро Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Метал Мобилен Телефон Носителот Модерна Свитлива Дизајн

Еден окно : агол може да се прилагоди.На задната страна на заградата има водена капка шупливи дизајн.Пос

DEN 3011.28

Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат на Биро: Агол Висина Прилагодливи Свитлива Видиме Носителот w/Против Пролизгување

【Агол & Висина Прилагодливи】 Овој мобилен телефон стојат на биро има 4 поддршка поени со 270°, и висина мо

DEN 311.52

Транс Планета Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Црна-Стил

Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни email за ко

DEN 479.76