• Новак
Мобилен Телефон Стојат,Агол Висина Прилагодливи Nediea Мобилен Телефон Стојат на Биро,Симпатична Зајакот Телефон Носителот Стојат на Биро, Компатибилен со Сите Моби?

Мобилен Телефон Стојат,Агол Висина Прилагодливи Nediea Мобилен Телефон Стојат на Биро,Симпатична Зајакот Телефон

DEN 398.16

Достапност
Достапно за нарачка

Не се лизга База : Ова bunny телефон стојат на биро е опремен со пондерираниот база, и алуминиумски легури род што го прави понизок центар на гравитација.Затоа, овој мобилен телефон застане е стабилна доволно за поддршка на сите паметни телефони.Пријателски Дизајн : симпатична телефон застане е дизајниран со bunny уши, што е многу симпатична.Таму е резервирана за полнење дупка погодно за вас да ја полните вашата уреди при користење на овој телефон застане.Гумени Влошки : Гумени влошки и нозете на телефонот стојат може да го заштитите вашиот уред од секојдневните гребнатини и лизгачки.Висина&Прилагодливи Агол : Ова bunny телефон стојат лесно може да се прилагоди на агол и висина од страна на страна, и да се задржи стабилен.Пакетот вклучува : Пинк симпатична зајаче телефон стојат x 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Парчиња Пластични Диско Кристал Телефон Зафат Носителот Проширување Прст Стојат Носителот Расклопна Телефон

Покрај тоа, таа може да послужи како кабел сортирање алатка за да се елиминира неуредна кабел.Практичен

DEN 143.76

2 Пакет и Мобилен Телефон Ѕвони Заградата Паметен Мобилен Телефон Носителот самолепливи Општи Прст Прстен Стојат

Материјал : метал.Стилски Дијамант вградени Прстен застане.Компактен дизајн,лесно да се носат насекаде.

DEN 1332.00

TYI -Алуминиум Лаптоп Носителот, Ергономски Прилагодливи Лаптоп Стојат, Стој Носителот Компјутер Стојат Компатибилен

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 1605.60

Транс Планета Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Црна-Стил

Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни email за ко

DEN 479.76