• Новак
Ткаенина Телефонот Стои, Телефон Перница Држач за iPhone X iPhone 13, рачно изработени Телефон Грав Торба Перница за Биро (Кравица)

Ткаенина Телефонот Стои, Телефон Перница Држач за iPhone X iPhone 13, рачно изработени Телефон Грав Торба Перница

DEN 429.36

Достапност
Достапно за нарачка

❤【Натпревар Помалку Од 7" Екран】– Ако имате телефон или подлога која помалку од 7.5 инчен екран.Можете да одговара со овој телефон се залага.(Се препорачува да се користат на мобилен телефон биде поставен хоризонтално во нашата трибина, и нивно ставање вертикално не може да постигне добри резултати.). ❤【Слободни Вашите Раце И да Застане Мирно】- Ткаенина Телефонот Стои е да биде портабилен и убава дека ќе може да се ослободи рацете во секое време кога ќе се гледа филм на вашиот мобилен телефон.Не се лизга на дното дизајн, форма како триаголник тоа може да стои мирно. ❤【Може да Се Мијат】- Овој Телефон Троседот може да се повторна употреба по измиени и суви. ❤【Различни Бои Да се Избере】- Можете да изберете оваа Ткаенина Телефонот Стои во различни бои што ви се допаѓа многу. ❤【Одличен Подарок За Пријатели】- исклучителна изглед, кој ќе биде убав подарок за фестивалот.Можете да ги користите во канцеларија, дома, или дури и на авион.Дали во канцеларија, дома, или дури и на авион, оваа ткаенина телефон стојат cradles вашиот паметен телефон за hands-free изгледот на вашиот екран. 【Функција】 –Светло&Convenient Plugln – Handmake од Ткаенина –Може да се Чистат –Стои Мирно –Една Симпатична Подарок за Пријателите и Децата ☞Оваа Ткаенина Телефонот Стои Микрофибер содржи "PP памук" и "HDPE монистра", тоа може да стои мирно. ☞Облик како триаголник, кој може да ги поддржи сите различни брендови на мобилен телефон да стојат на биро. ☞Ние нудиме различни видови на стилови и можете да изберете еден како подарок за Денот на Благодарноста, Божиќ Ден или друг фестивал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZHGYD Сребро Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Метал Мобилен Телефон Носителот Модерна Свитлива Дизајн

Еден окно : агол може да се прилагоди.На задната страна на заградата има водена капка шупливи дизајн.Пос�

DEN 3011.28

Транс Планета Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Црна-Стил

Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни email за ко�

DEN 479.76