• Новак
Кујна Таблета Планината Стојат, JUBOR Ѕид / Под Кабинет CounterTop Десктоп Рецепт Држачот за 5-12.9 iPad Таблети Про 12.9/7/Ер/Мини, Galaxy Tab S3 9.7, Surface Про, Nintendo Префрлате

Кујна Таблета Планината Стојат, JUBOR Ѕид / Под Кабинет CounterTop Десктоп Рецепт Држачот за 5-12.9 iPad Таблети

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЕКСПАНЗИВНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Кујна Таблета Стојат Планината се однесува на 5-12.9 инчен Таблет КОМПЈУТЕР, како што се i Pad Про 12.9"/9.7", Microsoft Surface Pro 6 12.3", Samsung Galaxy Tab S4, Nintendo Прекинувач и паметни телефони.SMART начин на ЖИВОТ : i Pad стојат уникатен дизајн accommodates три екранот начини : tabletop, ѕид, и под кабинет.За ѕид и под кабинет прикажува, ова стојат вклучува две лесно монтирање стојат cradles.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : На елегантни тело огради compactly за лесен за складирање и за преносливост додека сеуште нуди огромна стабилност на вашиот таблет.Совршен за кујната countertop, благајната маса, десктоп и ноќната.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ : 360-степен стожерот зглобовите со тензија прилагодливи хексадецимален копчињата се обезбеди планината можат да бидат прилагодливи на повеќето удобно склопот на гледање агли на располагање.ПРЕНОСНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Лесен за употреба, здрав дизајн, компактна големина и лесен во тежина, погодно да се задржи и да носат наоколу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Транс Планета Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Црна-Стил

Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни email за ко�

DEN 479.76

Ѕверот Режим На Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас�

DEN 407.76

МАКС SMART Таблета за Цртање Стојат, Лаптоп Стојат Стој, Книга за Читање Стојат, Свитлива, Преносни и Прилагодливи

【Ергономски 6 Прилагодливи Агли】Оваа ergo лаптоп, таблет стојат обезбедува 6 различен агол на гледање ко�

DEN 587.76

2 Пакет и Мобилен Телефон Ѕвони Заградата Паметен Мобилен Телефон Носителот самолепливи Општи Прст Прстен Стојат

Материјал : метал.Стилски Дијамант вградени Прстен застане.Компактен дизајн,лесно да се носат насекаде.

DEN 1332.00