• Новак
3 Пакет Мулти-Функција Мобилен Телефон Месеци и Стои - Мермер Розово Злато Сина, Виолетова

3 Пакет Мулти-Функција Мобилен Телефон Месеци и Стои - Мермер Розово Злато Сина, Виолетова

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој телефон костец стои дека се држиме за повеќето телефони, таблети и случаи како на iphone, падовите, паметни телефони и Таблети.Им овозможува на вашата рака да се релаксираат додека безбедно го држите телефонот - никогаш не се откажат вашиот телефон повторно од загуба на контрола.Смешни дизајн може да го прави вашиот телефон да изгледа различно.Можете да ја прилагодите база за вашиот агол на гледање и удобен ќе го држете вашиот телефон безбедно.Премиум Проширување на Телефонскиот Приклучок,Планината Држач за мобилен телефон 3 Пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZHGYD Сребро Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носителот, Метал Мобилен Телефон Носителот Модерна Свитлива Дизајн

Еден окно : агол може да се прилагоди.На задната страна на заградата има водена капка шупливи дизајн.Пос

DEN 3011.28

Ѕверот Режим На Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас

DEN 407.76

Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат на Биро: Агол Висина Прилагодливи Свитлива Видиме Носителот w/Против Пролизгување

【Агол & Висина Прилагодливи】 Овој мобилен телефон стојат на биро има 4 поддршка поени со 270°, и висина мо

DEN 311.52