• Новак
Полначот се Залагаме за Apple Види iPhone & Airpods, 3 во 1 Алуминиум Полнење Клупа Држач за iPad, iWatch Серија 7/6/SE/5/4/3/2/1,AirPods Про/3/2/1 и iPhone Серија 13/12/11/Xs/X/8/7/6s(Розово Злато)

Полначот се Залагаме за Apple Види iPhone & Airpods, 3 во 1 Алуминиум Полнење Клупа Држач за iPad, iWatch Серија

DEN 448.56

Достапност
Достапно за нарачка

✔【ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ】 : 3 во 1 полнење на обвинителна клупа компатибилен со Apple Види Серија SE/7/6/5/4/3/2/1 (38-45mm), Airpods, i Phone, i Pad (7.9-9.7 инчен), сите Андроид Smartphone и повеќето Таблети (до 10.5 инчен), дури и тешки случај.Одлична комбинација на i Phone стојат s погодно да ја полните вашата Apple се види и i Phone, Airpods во исто време, на едно место - здрав, уредно и организиран.Лесно Да Се Соберат.Apple Стојат доаѓа веќе се собрани,вие само треба поминат две минути да се постави на кабли. (На ВНИМАНИЕТО на : Не се доаѓа Со Било Кабли Или Полначот).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Парчиња Пластични Диско Кристал Телефон Зафат Носителот Проширување Прст Стојат Носителот Расклопна Телефон

Покрај тоа, таа може да послужи како кабел сортирање алатка за да се елиминира неуредна кабел.Практичен

DEN 143.76

TYI -Алуминиум Лаптоп Носителот, Ергономски Прилагодливи Лаптоп Стојат, Стој Носителот Компјутер Стојат Компатибилен

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 1605.60

Ѕверот Режим На Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за мас

DEN 407.76