• Новак
Prong Јака за Кучиња, Куче Малку Обука Јака со Брзо Ослободување Клип, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Врски со Гума Совети, Задави Јака за Мали, Средни и Големи Кучиња

Prong Јака за Кучиња, Куче Малку Обука Јака со Брзо Ослободување Клип, Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Врски

DEN 477.60

Достапност
Достапно за нарачка

7 инчи,еден m прошири 0. 【Прилагодливи Врски】 : Можете да ја прилагодите prong јака со отстранување или со додавање на линкови.Тоа може да биде брзо отклучен, во секоја ситуација. 【Правилна Обука】 : Куче prong јака е дизајнирана за да им обезбеди неопходно стрес обука.П : дали традиционалните Prong Јака за Кучиња тешко да се носат за вашето домашно милениче?. *Ова е обука на алатката, не се наменети за долгорочна употреба.Куче јака линкови се добри дополнувања да се прошири на должината на куче јаки, направи јака одговара на вашето куче во различни возрасти.Правилната позиција за малку јака за кучиња е веднаш зад ушите и високо на вратот веднаш зад черепот.A : Сега, преносни Prong Јака за Кучиња е тука.Монтажни линкови ви помага да го најдете повеќе удобно големина за кучиња.Тоа не ќе се скрши при користење и може да се користи за долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат