• Новак
Стерео Аудио 3,5 мм Помошни Краток Кабелот Помошен Кабел за Автомобил, Apple iPhone, iPod, iPad, Samsung Галакси, HTC, LG, Google Пиксели, (12ft/4m - Машко - Машки)

Стерео Аудио 3,5 мм Помошни Краток Кабелот Помошен Кабел за Автомобил, Apple iPhone, iPod, iPad, Samsung Галакси,

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

1,Сигурен Квалитет на Звукот : Полиран 24 K позлатени конектори се обезбеди сигурност и да ги елиминираат сигнал на косата и бучава е можно, нудат јасни и стерео звук на вашите уреди. 2,УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен за Слушалки, i OS уреди (i Phone, i Pad, i Pod), Android уреди (Samsung, LG, Nexus, Sony и др.), Компјутери, Лаптоп, Macbook, i Mac, MP3 Плеери, автомобили, ТВ, ДВД, ТВ кутија.Сите со 3.5 мм аудио помошен стерео приклучок. 3,Премиум Квалитет на Звукот : 24 K позлатени конектори, емајлирани чист бакар јадро, алуминиум домување и најлон плетенка кабел обезбеди висока верност на квалитет на звукот и да се обезбедат подобри перформанси за пренесување на сигнал и отпорност на корозија. 4,Тенок Конектор : Ова 3.5 mm стерео аудио кабел им овозможува на 3.5 mm стерео приклучок за да биде лесно да се вклучи во вашиот џек за слушалки, нема потреба да ги тргнеме на тенок случај на вашите паметни телефони или таблети. 5,дизајн спречува заплитане (метежот бесплатно, не метежот).Ова го прави 3.5 mm аудио кабел лесен за складирање, бидејќи можете да ветрот, без да се грижите за јазли или kinks.Идеално би било да го користите дома, во автомобил и на отворено.Стерео Аудио 3,5 мм Машки да Машки Помошни Краток Кабелот Помошен Кабел за Автомобил, Apple i Phone, i Pod, i Pad, Samsung Галакси, HTC, LG, Google Пиксели, Таблет и Повеќе..Стерео Аудио 3,5 мм Машки да Машки Помошни Краток Кабелот Помошен Кабел за Автомобил, Apple i Phone, i Pod, i Pad, Samsung Галакси, HTC, LG, Google Пиксели, Таблет и Повеќе..

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат