• Новак
МХД Основите 3 Нога 2,5 mm Моно Машки/Машки Кабел

МХД Основите 3 Нога 2,5 mm Моно Машки/Машки Кабел

DEN 119.28

Достапност
Достапно за нарачка

3 метри. 2.5 mm Моно-кабел.Машки да машки конектори.Со повеќе од една деценија искуство на МХД Основите brand е посветен за доведување на квалитет на електроника производи до нашите клиенти по прифатлива цена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат