• Новак
DYWISHKEY 304 од не ' Рѓосувачки Челик Еден Уво Црево Стеги со Pincers Полнење (90 КОМПЈУТЕРИ)

DYWISHKEY 304 од не ' Рѓосувачки Челик Еден Уво Црево Стеги со Pincers Полнење (90 КОМПЈУТЕРИ)

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

√ Големини : Прилагодлива големина се движат од 6 до 21mm, Одговара Црево Дијаметар : 6-7mm, 7-8.7 mm, 8.8-10.5 мм, 10.3-12.8 мм, 12.8-15.3 мм, 15.3-18.5 мм, 17.8-21mm, различни големини може да ги исполни вашите различни исполнува. √ Материјал : Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик, на 304 нерѓосувачки челик материјал карактеристики сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, ладно време, и висока влажност области.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор и одлично на оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење. √Функција : Дизајн - Нема Издаденост и Јаз Во Внатрешниот, Narrowband Дизајн Обезбедување На Повеќе Концентрирани Запечатување Притисок.Cochlear Дизајн Обезбедува Континуирана Стегање во Текот на Температурни Промени или Машина Вибрации, Edge Полиран Мазна, Избегне Оштетување на Цревото. √ Пакетот вклучува : 90 КОМПЈУТЕРИ 6-21mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Еден Уво Црево Стеги со Pincers Комплет, доволно количество за вашата употреба, пластична кутија е издржлив на било кој начин, сите делови се во нивните одделни прегради за да се спречи мешање во текот на превозот процес. √ Широко Апликации : DYWISHKEY Стеги се користи во обезбедување на црева, цевки, кабел, цевки, гориво линии итн.Совршена да се применуваат во автомобилската, индустријата, брод/морски, штит, апарати за домаќинство итн.двете затворен и отворен.Големина : 90 КОМПЈУТЕРИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат