• Новак
ДОМ Визија за Замена на Подот Хокеј Стап, 45 Инчи, Црното Блејд

ДОМ Визија за Замена на Подот Хокеј Стап, 45 Инчи, Црното Блејд

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се продаваат како Единствена Единица - Замена Држи Само.Го заменува било оштетени или исчезнати се држи во комплетен сет.Одличен за физичка educations класи и фитнес активности.Наменета за затворен хокеј игри.Дизајниран издржливи материјали.ДОМ Визија за Замена на Подот Хокеј Стап мерење 45 инчи со црното блејд има cushioned, двојно-захефтана задник-крај.Стап обезбедува оптимални flex и вкочанетост за подобро снимање и подобрување на ракувањето.Стандардот свитливи сечилото на стап се вклопува во текот на вратило.Се продаваат поединечно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат