• Новак
BambooMN Природни Бамбус Лакрос Вратило Стап Се Справи Со, 1 Парче

BambooMN Природни Бамбус Лакрос Вратило Стап Се Справи Со, 1 Парче

DEN 646.80

Достапност
Достапно за нарачка

БАМБУС НАПАД MIDDIE СТАПОВИ Мажите Carbonized Браун Бамбус Напад Middie Вратило, 1 Парче.МЕРЕЊА Околу 30 Инчи во должина, тежат околу 0.55 Lbs, Мажи octagonal Форма мерки околу 1 1/16" x 7/8". 100% ПРИРОДНИ БАМБУС кои се Направени од едно влакно од бамбус ламинат да даде максимум сила и флексибилност во дополнување на топката, Така што го прави посилна од други дрвени лакрос е стапчиња.ОДЛИЧНО ЗА СЕКОЈ Нашите бамбус шахти се одлични за секоја младите, средно училиште и колеџ лакрос за мажи или жени играчи.Белешка некои стапови може да имаат благ лак за да помогне да се создаде повеќе моќни пука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат