• Новак
Хари Потер Хогвортс Куќи Боја Се Менува Чадор

Хари Потер Хогвортс Куќи Боја Се Менува Чадор

DEN 790.80

Достапност
Достапно за нарачка

Најлон крошна/ Метална рамка/ Пластична рачка.ГОЛЕМИНА На Хари Потер Хогвортс Куќи Боја се Менува Чадор мерки 36 (D), во 21 (H) кога прошири.МАТЕРИЈАЛ - Хари Потер Хогвортс Сртот Чадор е изработени од најлон, метални и пластични материјали.ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ - Хари Потер Хогвортс Боја се Менува Чадор Фан Додаток е официјално лиценцирани и 100% автентични.БОЈАТА се МЕНУВА - На Хари Потер Хогвортс Куќи Течни Реактивен Чадор промени бои кога влажна!.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - На Хогвортс Куќи Колекционерски Стока е совршен подарок за секој љубител!.Успехот на Џ. К. Rowlings Хари Потер книга серија се претвори во успешна филмска франшиза, каде што навивачите го следеа животот на еден млад волшебник Хари Потер и неговите пријатели Hermoine Granger и Рон Weasley како студенти во Хогвортс Училиштето за Магии и Волшебништво.Огромна популарност на оваа франшиза доведе до спин-оф филмови, тематските атракции, и лиценцирани стока, во која се прикажуваат сите на магичен луѓе и созданија на волшебничкиот свет.Уживаат во волшебниот свет на Хари Потер со нашата колекција на merch.Имаме официјално лиценцирани стока за обожаватели од сите возрасти.Имаме headwear, ранци, накит, neckties, чорапи, чанти, облека, и многу повеќе..сите направени со вентилатор на ум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат