• Новак
Сан Франциско Чадор Компанија Poodle, Нијагарините Сино/Црна, One_Size

Сан Франциско Чадор Компанија Poodle, Нијагарините Сино/Црна, One_Size

DEN 838.80

Достапност
Достапно за нарачка

Нашиот предводник продавница беше отворена во 2018, во 703 факс Колумбо Авенија во Северна Плажа, Сан Франциско.УНИКАТЕН ЖИВОТИНСКО ТЕМА ДИЗАЈН!Тоа не е само за комунални услуги, но за стил, како и!Нашиот исклучителен дожд чадор е различен од било кој друг сте виделе; со уникатни животни графика и храбар, живописни бои, тоа е, секако, око-фаќање и впечатливи додатоци!.Тие се исто така одличен дожд чадори!.ИСКЛУЧИТЕЛНИ МАТЕРИЈАЛ КВАЛИТЕТ!Силна пластична рачка, 8 fiberglass ребра и оружје.Ние гарантираме за нашата чадори против дефект или оштетување за 12 месеци, а ќе ви испратиме бесплатен замена, ако имате било какви прашања во вашата прва година.Ние сме партнер со Sunbrella, на Глен Равен на Северна Каролина, да се направи Сини Жан Сонце и Дожд Лични Чадор и Портокал Залез на Сонце и Дожд Лични Чадор.Нашите чадори се направени на стар-светски стандарди со fiberglass ребра за поголема сила и флексибилност, челик шахти за издржливост и авто-отворени и лесно се затвори механизми за едноставна операција.Ние сме отворени вторник преку недела, од 12pm да 6часот.Сум фино подесени нашиот дизајн за најголема сила и флексибилност.Совршена големина чадор : 34.Изработката на световите најдобрите чадори од 2012.Нашата цел е да ги направи убава, висока-квалитет чадори и во традицијата на најдобрите Европски и Азиски чадор на одлуки.5 инчи затворена, со 40" дијаметар крошна.ОСТАНЕ СУВА SMART НАЧИН!Се заштитат себе си од правец на разнесени облачно со оваа убава и функционална англиски стил држи чадор!Тоа е идеалната големина за мажите и жените, и своите крошна е направен од pongee полиестер; стандард за висок квалитет на чадори целиот свет!.Ние се специјализираат во двете дожд чадори и сонце заштитни чадори за да се блокира 99% од сонца штетните зраци.Нашите чадори функција одлична silhouettes на куче раси, мачки и други животни, на прекрасни шарени canopies.Овие се навистина некои од најдобрите чадори во светот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат