• Новак
Wolverine Мажите Steelhead Краток 10

Wolverine Мажите Steelhead Краток 10

DEN 390.24

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 97% Памук, 3% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Motionmax трајни водат платно ткаенина.Издржливи тројно игла topstitching.Појас циклуси пораби во корселе за засилување.Седум и осум појас циклуси. 10" Inseam.Со Wolverine е потпис motionmax ткаенина, на steelhead шорцеви се трајни и лесни да се движи во.Funtional функции, вклучувајќи појас циклуси пораби во корселе и алатка џеб на десната страна се направат овие шорцеви исклучително разновиден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат