• Новак
uxcell 1/2 Кол x 2(12x50mm) ќор-сокак Завртки Ѕид Знак Носители Акрилик Стакло Ноктите 5pcs

uxcell 1/2 Кол x 2(12x50mm) ќор-сокак Завртки Ѕид Знак Носители Акрилик Стакло Ноктите 5pcs

DEN 264.72

Достапност
Достапно за нарачка

[Size] Вкупната Големина : 12mmx50mm/0.47"x1.97"(D*L); Конец Големина : 8mmx15mm/0.31"x0.59"(D*L); Дното Дупка Кол. : 5mm/0.2"; За Макс Панел Дебелина : 8mm/0.31"; За Макс Панел Дупка Кол. : 10мм/0.39"; Завртка Помине Капа Дебелина : 0-8mm; Воздигнува Signage Висина : 45mm/1.77". [Материјал] Нерѓосувачки челик прави standoffs мазна и сјајна во површина, цврсти и модерен, со голема издржливост и стабилност. [Предности] Прилагодливи завртка капа, завртка со цврст заби.Појавување на гумена заптивка прави завртки повеќе одговара и не е лесно да падне. [Примена] Завртки сопствениците обично се користи за да се поддржи и да ја поправите акрил и стакло плочи, и исто така може да поддржува стакло плочи од дрвени основи.Тоа може да се користи за фиксни рекламирање дисплеј плочи, фотографии, и многу други користи.Погоден за домови, канцеларии, ресторани, продавници, и на други места. [Пакет се Вклучени] 5pcs стакло standoffs, 10pcs гума изолација (завртки и проширување цевка не се вклучени).Нашите стакло ќор-сокак носители се црна, бела, сребро-тон, и злато-тонови на бои.На дијаметри имаат 6.8 мм, 12mm, 16mm, 19mm, 25мм, 38mm, 40mm.Вкупната должина има меѓу 27mm-204mm.Тоа може да се купат во нашата продавница во зависност од вашите потреби.Ве молиме проверете го насловот, слика, и карактеристики&детали за специфичните параметри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат