• Новак
Lyn-Tron, Месинг, Цинк Позлатен Заврши, Метрички, Завртка M4 Големина, 13 милиметри OD, 4.2 милиметри ID, 8 милиметри Должина (Пакување од 10)

Lyn-Tron, Месинг, Цинк Позлатен Заврши, Метрички, Завртка M4 Големина, 13 милиметри OD, 4.2 милиметри ID, 8

DEN 236.64

Достапност
Достапно за нарачка

Круг spacer одделува или се поврзува компоненти во еден систем за прецизно поставување.Дувачкиот обезбедува отпорност на корозија и нуди топлинска и електрична спроводливост.Цинк позлата отпорен на корозија и има рефлективна изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат