• Новак
Bassinet Бебе Шетач за Новороденче и Доенче - Спиење и Седење на Владата Кабриолет - 2-во-1 Високо Пејзаж Деца Колички (Црна)

Bassinet Бебе Шетач за Новороденче и Доенче - Спиење и Седење на Владата Кабриолет - 2-во-1 Високо Пејзаж Деца

DEN 4679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Свитлива pram превоз со 5-точка темперамент, му дадете на вашето бебе стабилна, удобно, безбедно деца шетач.Алуминиум легура големи рамка Одлична за 67 килограми бебе.Задните тркала ќе кочница со една нога.09 inches Sleeping Bassinet внатрешна должина : 31.На 5-точка подигнат е ефикасен во заштитата на бебето безбедност.Проширување со екстра-големи складирање кошница значи повеќе простор за родителот и бебето essentials.Произведено во САД или Увезуваат.Целосно корист од анти-шок дизајн, дизајн на предните тркала со две високо-квалитетни шок апсорпција извори и спиење кошница дизајниран од страна на суспензија рамка за да апсорбираат шокови.За повеќе опции, бебињата може да се прошетаат соочуваат со нивните родители или свртени напред, благодарение на реверзибилна шетач седиште.Зголемување на интеракција и да се грижи за бебето во секое време помеѓу родителите и бебето со лицето на мајка ми.3*15*43 inches Folded големина на : 16*24*38 inches Weight : 21 фунти. [Пријателски personal configuration (Лична Конфигурација, Луксузно Уживање] Усвои три делот крошна дизајниран со дополнителни сонце очила добро може да го заштити вашето бебе од УВ зрачење.Ние се стремиме да ви обезбеди со квалитетот колички! Ако имате било какви прашања или незадоволство со производот, слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Тоа е одлично за 0 до 24 месеци бебињата. 【Боја】 : Црна Колички обезбеди вас и вашето дете со повеќе начини да одиме заедно, од бебињата да старец деца.Погоден за носене и издржливи гумени тркала.Опремени со zippered нога маска, оваа pram може да се задржи вашето дете топло во ладно време и може да се отстрани во топла. [Реверзибилна 2-во-1 за Подобар Поглед Надворешниот Свет додека Се Згрижени од страна на Родителите] Бебето може да уживаат во погледот надвор со лице надвор , и слободни контаминирани со автомобил на издувните гасови. (Столче Не Се Вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бебе Шетач Pram Шетач Можат да Седат Полулегнал Светлина Количка за дете што се склопува Шок Апсорбер со Комарец

Ве молиме да се свесни дека не може да биде грешка на 1~3 cm поради прирачник за мерење.Може да се однесува �

DEN 5900.88