• Новак
Bugaboo Магаре 3 - Дуо Продолжување Сет Заврши - претворете го Вашиот Моно Еден Магаре на Двојно Шетач - Алуминиумска Рамка/Сива Melange/Црвено Сонце Надстрешница

Bugaboo Магаре 3 - Дуо Продолжување Сет Заврши - претворете го Вашиот Моно Еден Магаре на Двојно Шетач - Алуминиумска

DEN 8640.00

Достапност
Достапно за нарачка

Алуминиум.Bugaboo Магаре 3 Дуо Продолжување Поставување ви овозможува да ги конвертирате вашите Bugaboo Магаре 3 База Шетач на двојно шетач во само три кликања.Овозможува повеќе конфигурации за оптимално интеракција и забава помеѓу вашите деца. 3-позиција седиште recline во двете напред-соочуваат и задните-соочува режими со 5 точки на удобност се подигнат.Користете го авто-стои седиште независно на теренот.Подобрување на сонцето крошна, со peekaboo прозорецот и стил панел.Ткаенини машина се перат.Шасија, bassinet/дете седиште рамка, 2 предни тркала, 2 резервни тркала, bassinet ткаенина, ротирачки носат рачка, дрвена табла за bassinet, од страна на багаж кошница, деца седиште ткаенина, underseat кошница, крошна жици, крошна стеги, сонцето крошна, дожд капак. *Ткаенина бои ќе се разликуваат врз основа на избор на боја избрани.Деца седиште рамка, ротирачки носат рачка, деца седиште ткаенина, крошна жици, крошна стеги, сонцето крошна, дожд капак. *Ткаенина бои ќе се разликуваат врз основа на избор на боја избрани.Bassinet ткаенина и дрвена табла за bassinet. *Ткаенина бои ќе се разликуваат врз основа на избор на боја избрани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат