• Новак
FunWater Застане Гребло Одбор 11'x33x6 Ултра-Лесни (20.4 lbs) Надувување Paddleboard со ISUP Додатоци,Три Перки,Прилагодливи Гребло, Пумпа,Ранец, Поводник, Водоотпорен Телефон Торба

FunWater Застане Гребло Одбор 11'x33x6 Ултра-Лесни (20.4 lbs) Надувување Paddleboard со ISUP Додатоци,Три Перки,Прилагодливи

DEN 5998.80

Достапност
Достапно за нарачка

【Дизајн и Употреба】 Funwater е уникатен ергономски се справи со дизајн ви овозможува да се надува вашиот гребло повеќе лесно во пократко време. 【Материјали и Параметри】новиот ултра светлина воена степен на двоен ѕид ПВЦ е 35% полесен од слична големина производи (20.Над додатоци ќе бидат вклучени во пакетот добивате : Прилагодлив алуминиум гребло, висок притисок во пумпата, туристички ранец, серпентина поводник,водоотпорен перница, и 3 се отстранува и во светот.Ние треба да имаме очи за да го најдете среќа, нека насмевка висат на нашите лица, од време на време, гребло и да уживате во вашиот среќен пат.Среќа како емоции, може да се пренесе.Ако помине среќата на другите, исто така, ќе добиете среќен повратни информации.На надувување paddleboards стандардна големина е 11'× 33" × 6 ", носејќи 330 фунти. 【Услуги на клиентите】 Ако имате било какви прашања во врска со производите, ние ќе ви обезбедиме со решенија во прв пат.4 фунти), со одлична отпорност на абење, цврстина и долг животен век.Ако помине среќата на другите, исто така, ќе добиете среќен повратни информации.На мултифункционален еластична string може цврсто поправат сите предмети поставени на надувување paddleboard.Одборот максимален капацитет до 330 кг, стабилни и одлично за сите услови.На повеќенаменски и ултра-голем ранец може да ви помогне лесно да се носат гребло да било на вашиот сон места.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат