• Новак
Помине Уметност Печатач DIY Stamper Нокти Печатење Машина Stamper Помине Печатач Нокти Алатки Помине Бои Stamper Машина Сет Со 5 Шема Челик Плочи

Помине Уметност Печатач DIY Stamper Нокти Печатење Машина Stamper Помине Печатач Нокти Алатки Помине Бои Stamper

DEN 1163.76

Достапност
Достапно за нарачка

✿ПОМИНЕ УМЕТНОСТ STAMPER АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ : Ова Помине Уметност DIY Моделот Печатење на Нокти Машина може да се користи за печатење на различни помине уметност и сл.Парична казна изработка, лесно за ракување.Погоден за професионални салон и лична употреба.Уживајте во вашиот DIY и убави нокти, прецизно позиционирање контрола, дизајн на различни модели како ви се допаѓа. ✿ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нокти Папка Матрицата Картичка се направени од високо квалитетни пластични материјали, кои се трајни, не-токсични и без мирис. ✿ЛЕСНО РАКУВАЊЕ : Вашите нокти печат плочи имаат прецизното позиционирање контрола, фина изработка, лесно за ракување.Добиете вашите нокти обоени и разубавуваат дома во само неколку секунди. ✿СТАБИЛНА БАЗА : Целосно функционален и практичен.Со морон на дното, машината може да се залепи цврсто на вашата работна маса или на маса. ✿ПРЕНОСНИ : Овој DIY лак Печатач донесува Сладок и привлечен дизајн, повеќе модерен и атрактивен.нема батерии, без жици,со висок квалитет и прецизното позиционирање контрола. 1.Убава и шармантна дизајн, лесно операција, без батерии, без кабли. 2.Едноставен и лесен за употреба.Бидете пријателски расположени кон нови почетниците. 3.Уживаат во вашата прекрасна ноктите.Промена помине дизајн и светлина до вашиот живот во некои мала работа работи. 4.Мала тежина и компактни димензии, лесно да се носат и продавница. 1 * Помине Печатење Машина. 5 * Моделот Челични Плочи. 1 * Поставување на Ноктите Печатење Масло. 1 * Оптички Диск. 1 * Образец Хартија. 1 * Прирачник За Корисникот. 1 * Помине Печатење Machine5 * Моделот Челик Plates1 * Поставување на Ноктите Печатење Масло 1 * Оптички Disc1 * Образец Хартија 1 * Прирачник за Корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат