• Новак
Стакло Rinser - Купот на Почисто Автоматско Нерѓосувачки Челик, Стакло Rinser Почиста за Хотел Бар Кафе Млеко Чаша Чај

Стакло Rinser - Купот на Почисто Автоматско Нерѓосувачки Челик, Стакло Rinser Почиста за Хотел Бар Кафе Млеко

DEN 477.60

Достапност
Достапно за нарачка

Купот на Почисто Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и тоа е доволно издржливи за долго време се користи.Автоматско Купот на Чистач со Висок притисок за перење, заштедува време, вода и енергија, многу практичен и удобен.Стакло Rinser се Задржи на вашиот бар чаши чиста и кул со пронаоѓањето на ова првенство за миење веднаш до вашето кафе машина.Автоматско Првенство за Миење Лесен за ракување и употреба, доаѓа со конектори, тоа е лесно да се биде поврзан со вода црево.Шолја за Миење практична алатка и добар помошник за бар, кафуле, паб, ресторан и хотелот употреба.Уникатен дизајн за вас!Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304 + Месинг Млазницата Дијаметар : Прибл. 11.5 cm / 4.5 во Мијалник : Прибл. 17.5*16.2*6.5 cm / 6.9*6.4*2.6 во цевка за Одвод на висина : Околу. 4.5 cm / 1.8 во Дијаметар : Прибл. 1.6 см / 0.6 во Доводна цевка со Дијаметар : 1/2" (DN15=1.5 cm) Надворешен навој Countertop монтажа отворање големина : Прибл. 16*14.6 cm / 6.3*5.8 во Сила : во Зависност од реалните вода притисок Тежина : Околу. 1073g / 37.8 оз Пакет листа : 1 x Потоне 1 x Мозоци Цевка Конектор 1 x Доводна Цевка Конектор 1 x Nozzle1 x Запечатување Прстен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат