• Новак
CXOAISMNMDS Камера Додатоци Камера Кафез Алуминиум Камера Кафез Заштитна Обвивка Дрвени Справи со Притисокот одговара за Sony ZV1 Камера Алуминиум Камера Кафез

CXOAISMNMDS Камера Додатоци Камера Кафез Алуминиум Камера Кафез Заштитна Обвивка Дрвени Справи со Притисокот

DEN 2274.00

Достапност
Достапно за нарачка

1. Дизајниран со повеќе 1/4in завртка дупки, може да се прошири за да инсталирате друга опрема, и на ладно чевли база на страна, може да се користи за да се инсталира микрофони, се пополни светлина, итн. 2. Употребата на highquality алуминиум материјал, CNC технологијата, елоксирани третман, и multihole дизајн околу него, со цел да се намали тежината на зајакот кафез, намалување на физичкиот потрошувачка на енергија. 3. На дното е дизајниран со батеријата, што не влијае на замена на батеријата. 4. Двајца 1/4in навој дупки и една 3/8in завртка дупка на дното, компатибилен со tripods и друга опрема, со antiskid влошки на дното за да се спречи гребење. 5. Дрвена рачка, ја подобрува контрола на удобност.Спецификација : Предмет тип : Алуминиум Легура Камера Cage Material : Алуминиум легура + wood Color : Како слика shown Weight : Прибл. 184g Применливи модели : одговара за Sony ZV1 camera Interface : ладно чевли база, 1/4in завртка дупка, 3/8in завртка hole Package Листа : 1 x Камера cage2 x Клуч.

Спецификацијата

Item type:
Aluminium Alloy Camera Cage
Material:
Aluminum alloy + wood
Color:
As picture shown
Weight:
Approx. 184g
Applicable models:
fit for Sony ZV1 camera
Interface:
cold shoe base, 1/4in screw hole, 3/8in screw hole
Package List:
1 x Camera cage :
2 x Wrench :

Со стоката дадена додека купуваат