• Новак
Zyyini Камера Кафез за Sony A7S3, Vlogging Видео Снимање Стабилизатор Кафез Рамка со Врвот се Справи со Притисокот, Метал Камера Кафез со 1/4in & 3/8in Навој Дупка и Ладно Чевли База

Zyyini Камера Кафез за Sony A7S3, Vlogging Видео Снимање Стабилизатор Кафез Рамка со Врвот се Справи со Притисокот,

DEN 2202.96

Достапност
Достапно за нарачка

【Професионални-видео-стабилизатори】Оваа група вклучува камера кафез и врвот се справи со притисокот.Можете слободно да се комбинираат и користат според своите снимање потреби.Тоа е погоден за Sony A7 S3 камери. 【Шириме Опрема】врвот се справи со е опремен со повеќе 1/4inch завртка дупки, 3/8inch завртка дупки, ладно чевли планината, и за дупки, кои се високо да се прошири и да биде поврзан за да се пополни светлина, микрофони и друга опрема.Со завртка клуч, тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните. 【Издржлив и Силен】Усвојување на високо квалитетни алуминиумски легури CNC формирање интегриран процес, кафез вклопува цврсто да се заштити камера од оштетување со ладна чевли планината и повеќе 1/4inch завртка дупки. 【Паметен дизајн】Со батеријата отворање на кафезот, батеријата може да се замени без демонтажа, кој е лесен и брз. 【за Sony A7 S3 Камера】Специјално направени за Sony A7 S3 камера, кафез вклопува цврсто да се заштити камера од оштетување.Спецификација : Предмет Тип : Камера Кафез Комплет Кафез Материјал : Алуминиум Легура Врвот Се Справи Со Притисокот Материјал : Алуминиум Легура + Дрво Производ Во Боја : Како На Слики Прикажани Производ Тежина : Околу. 476g / 16.8 оз Применливи Модели : За Sony A7 S3 камера Пакет Листа : 1 x Кафез 1 x Дупчиња Клуч 1 x Врвот се Справи со 1 x Хексадецимален Клуч 3 x Завртка.

Спецификацијата

Item Type:
Camera Cage Kit
Cage Material:
Aluminum Alloy
Top Handle Grip Material:
Aluminum Alloy + Wood
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 476g / 16.8oz
Applicable Models:
For Sony A7S3 camera
Package List:
1 x Cage :
1 x Slotted Wrench  :
1 x Top Handle :
1 x Hex Wrench :
3 x Screw :

Со стоката дадена додека купуваат