• Новак
Homyl Одредување Тока Стабилизатор Додатоци Gimbal Камера Клип Тока за DJI НП 5 Gimbal - Бела

Homyl Одредување Тока Стабилизатор Додатоци Gimbal Камера Клип Тока за DJI НП 5 Gimbal - Бела

DEN 1269.60

Достапност
Достапно за нарачка

* Спречување на скршени, што се убави и стилски дизајн. * Поправка делови, се користи за случајна штета замена, долг животен век. * Погоден : За Dji НП 5 Gimbal.Компатибилен со повеќе мобилни телефони. * Материјал : Изработени од АБС материјал, силни и издржливи. * Преносни Големина : Мали димензии, лесен за носење, лесни, да се зачува простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат