• Новак
ALINBIN 360 Фото Кабина Машина за Партиите, 360 Камера Кабина Машина, Автоматски 360 Спин Selfie Платформа за Партија, Свадба, во Живо, Големиот Настан (31.5)

ALINBIN 360 Фото Кабина Машина за Партиите, 360 Камера Кабина Машина, Автоматски 360 Спин Selfie Платформа

DEN 15576.00

Достапност
Достапно за нарачка

3, Автоматска ротација, мулти-брзина на прилагодување.Исто така, има мулти-боја LED атмосфера светлина string, selfie телескопски стап 40"-71" прилагодливи.4(100cm) може да се одржи на 2-3 лица.Дадени од страна на : Воздухот Express.5(80см) може да се одржи 1-2 луѓе.Платформа дијаметар во 80см/31. 3, LED светло string користи AC, не е батеријата. 2, Кат налепница може да се прилагоди, само порака со нас однапред пред цел. 【ПОДДРШКА】 : Уреди за паметен телефон, i Pad, Оди Про и dslr фото камера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат