• Новак
Tripod Вратило Продолжување Род, од Легиран Мултифункционален Видео Снимање стабилизатор Продолжување Род, првите 1/4 инчи Завртка, Дното 3/8 инчи Завртка Дупка, 18.5-31.5 cm

Tripod Вратило Продолжување Род, од Легиран Мултифункционален Видео Снимање стабилизатор Продолжување Род,

DEN 419.76

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на висок квалитет на алуминиум, ЦПУ формирање интегриран процес, силни и издржливи, површината anodic оксидација процес, ' рѓа и корозија.Продолжување род врвот 1/4in завртка, дното 3/8in завртка дупка, натпревар со 1/4in се претвори 3/8in завртка, силна компатибилност.Тоа може да се користи како мобилен телефон, камера, спортски камера стабилизатор видео снимање продолжување прачка, и исто така, може да се користи како десктоп tripod оска продолжување род.Стигнале дизајн, две одделенија за поддршка на било која должина на 18.5‑31.5 cm слободно прилагодливи.Лесен и пренослив, удобен, спаси проред.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Tripod Оска Продолжување Rod Material : alloy Color : black Work должина : Околу. 18.5-31.5 cm/7.3-12.4 in Weight : Прибл. 142g Број на делови : 2 sections Interface : 1/4in завртка, 3/8in завртка hole Features : retractable Function : видео снимање продолжување род, стабилизатор продолжување род, tripod оска продолжување rod Package Листа : 1 x Продолжување Род.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат