• Новак
Паметен телефон Видео Екипаж PICTRON U200 Рачни LED Прстен Светлина Selfie Светлина Телефон Видео Стабилизатор за Камерата, Smartphone, Gopro YouTube, Подесување, Кино, Шминка, Vlogging

Паметен телефон Видео Екипаж PICTRON U200 Рачни LED Прстен Светлина Selfie Светлина Телефон Видео Стабилизатор

DEN 1678.80

Достапност
Достапно за нарачка

【CRI96+ висока боја рендерирање, враќање на вистински бои】 - боја рендерирање индекс на камерата екипаж светлина е CRI 96+, што е повеќе природни, 20 W, 200 висока осветленост LED монистра.Дното скриени заграда, тоа може да се користи стои.4 прилагодува светлината-емитирачки површини : светлината-емитирачки површината може слободно да се префрли според различни сцени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Аце Ловец Целосно Прилагодливи Една Страна V-Лентата За Брзо Исклучување Планината Лак Стрелаштво Стабилизатор

Еден двострано, целосно прилагодливи Vбар нуди комплетна обележја на сите подвижни делови за точни пост

DEN 789.84

Gimbal Противтежа, 3Pcs Стабилизатор Биланс на Тежини Алуминиум Рачни Стабилизатор Противтежа Рамнотежа Додатоци

Билансот противтежа на рачни стабилизатор може да го реши проблемот на мобилен телефон нервира поради �

DEN 282.96