• Новак
Teerwere Камера Кафез Врвот се Справи со Алуминиумска Легура Камера Кафез Видео Филм Филмот на Одлуки Стабилизатор со Ладна Чевли Планината (Боја : Црна 1, Големина : Едн

Teerwere Камера Кафез Врвот се Справи со Алуминиумска Легура Камера Кафез Видео Филм Филмот на Одлуки Стабилизатор

DEN 2174.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа ја заштитува вашата камера многу добро и ви нуди повеќе опции со прикачување прилог, исти со вашата камера без попречување на камерата копчиња и го бира !.Алуминиум материјал, отпорен на корозија, цврсти и издржливи.Со бројни 1/4" & 3/8" завртка дупки за монтажа фотографија додатоци, како што се топ рачка, следи, итн.Со ладна чевли планината за одредување компактна големина за светло во видео или микрофон.Со 1/4" завртка дупки на дното, може да биде инсталиран на tripod, екипаж и друг уред.Е дизајнирана за да им обезбеди на корисниците со удобно држење искуство за долг период на време, како и лесен и практичен начин да се носат.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Alloy Fits : за О7/ A7 R/ A7 S camera Package Листа : 1 * Камера Cage8 * Screws1 * Мини Wrench Could брзо се качи на вашиот кафезот или екипаж користење, освен да се обезбеди избалансиран грчевито држејќи се за точка за вашата камера или видео камера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат