• Новак
FYZBXTS Камерата се Справи со Железнички Сирење Врвот Рака Зафат W/Ладна Чевли Планината за Универзална Камера Кафез SLR Фото Видео (Боја : Справи, Големина : 15024.577.5 mm)

FYZBXTS Камерата се Справи со Железнички Сирење Врвот Рака Зафат W/Ладна Чевли Планината за Универзална Камера

DEN 9551.04

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристика : се справи со притисокот : е лизгачки врвот сирење рачка за поместување пука, компатибилност со мала квадратура mirrorless камера кафези Железница.5 mm Product бруто тежина/g : 175g Application : за SLR камера кафез со универзална slot Package Листа : 1 x Камера Handle Due на проблеми на осветлување ефекти и снимање агли, ќе има одредени tolerances во производ, ве молиме да се разбере.Ладно Чевли Планината : дршката е опремен со 2x scold број на месеци на врвот, на кој светлината додатоци, како што се микрофон, магија рака, може да биде спроведен.

Спецификацијата

Material:
Aluminum Alloy
Colour:
Black
Aluminum alloy surface technology:
Anodic sandblasting and oxidation
Packing method:
boxed
ProductP ackage dimensions:
152*27*75mm
Product size:
150* 24.5*77.5mm
Product gross weight/g:
175g
Application:
for SLR camera cage with universal slot
Package List:
1 x Camera Handle :
Due to the problems of lighting effects and shooting angles, there will be certain tolerances in the product, please understand. :

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Камера Кафез Врвот се Справи со Алуминиумска Легура Камера Кафез Видео Филм Филмот на Одлуки Стабилизатор

Тоа ја заштитува вашата камера многу добро и ви нуди повеќе опции со прикачување прилог, исти со вашата

DEN 2174.40

Seafrogs Алуминиум Легура Нуркање се Справи со Фах Заградата Еден Справи со Рака Зафат Видео Стабилизатор Преносни

*Оваа стабилизатор собата е погодна за сите Seafrogs и Meikon камера домување, и исто така погоден за повеќето о

DEN 1044.96