• Новак
Специјализирани Производи на Компанијата 24800 1-1/2 Серпентина Пролет Стабилизатор, (Сет од 4)

Специјализирани Производи на Компанијата 24800 1-1/2 Серпентина Пролет Стабилизатор, (Сет од 4)

DEN 432.72

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 8.636 L x 9.906 H x10.668 W(сантиметри).Две стабилизатори се препорачува по серпентина пролет.Редовните единици за просечен дијаметар (.63 инчи) серпентина извори.Дел број : 24800. Специјализирани Производи на Компанијата (SPC) 24800 - 1-1/2 инчен Серпентина Пролет Стабилизатор (4) Редовни единици за просечен дијаметар (.Тоа е за истиот пролет.Кога мерење и инсталирање на стабилизатори, еден простор треба да биде прескокнат помеѓу калеми.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gimbal Противтежа, 3Pcs Стабилизатор Биланс на Тежини Алуминиум Рачни Стабилизатор Противтежа Рамнотежа Додатоци

Билансот противтежа на рачни стабилизатор може да го реши проблемот на мобилен телефон нервира поради �

DEN 282.96