• Новак
Seafrogs Алуминиум Легура Нуркање се Справи со Фах Заградата Еден Справи со Рака Зафат Видео Стабилизатор Преносни Balancer Носителот со Топката Адаптер Т-12

Seafrogs Алуминиум Легура Нуркање се Справи со Фах Заградата Еден Справи со Рака Зафат Видео Стабилизатор Преносни

DEN 1044.96

Достапност
Достапно за нарачка

*Оваа стабилизатор собата е погодна за сите Seafrogs и Meikon камера домување, и исто така погоден за повеќето од камерата водоотпорен домување која има 1/4 завртка на дното на случај. *Погоден за сите seafrogs камера водоотпорен домување. *Алуминиумска легура главен материјал издржливи,удобно и мала тежина. *Гумени мат дизајн Заштитете го вашиот водоотпорен случај,и се направи операција постабилна. *Имајте на ум : водоотпорен случај/led светло/нуркање факел/менгеме/топка рака не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gimbal Противтежа, 3Pcs Стабилизатор Биланс на Тежини Алуминиум Рачни Стабилизатор Противтежа Рамнотежа Додатоци

Билансот противтежа на рачни стабилизатор може да го реши проблемот на мобилен телефон нервира поради �

DEN 282.96