• Новак
Steadicam Крива-Б.К Рачни Видео Стабилизатор и Потпора за GoPro Херој Камери 3, 4 Црно-Херој 5 (Сребро)

Steadicam Крива-Б.К Рачни Видео Стабилизатор и Потпора за GoPro Херој Камери 3, 4 Црно-Херој 5 (Сребро)

DEN 706.08

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнирани специјално за Go Pro камери; Херој 2, Херој 3, Херој 3+ & Херој 4 Црно-Херој 5 (Динамичка рамнотежа е подобро да се постигне кога се користи на LCD Bac Pac комбо за Херој 3 & 4).Со малку пракса, може да се произведе тресат слободни, висок квалитет мазна видео снимката само како професионалци. 2 во 1 карактеристики вклучуваат висат зафат објект со lockable се справи и наградуван мазност на Steadicam технологија.Рамката е изграден од трајни алуминиум материјал-нуди парче на ум дека на Линијата може да патуваат со вас било каде во светот безбедно.На Steadicam Крива е лесен на само 0,5 кг, издржливи со своите алуминиумска рамка, преносливата со својата големина и креативни спарен со вашиот омилен Go Pro Херој на камерата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gimbal Противтежа, 3Pcs Стабилизатор Биланс на Тежини Алуминиум Рачни Стабилизатор Противтежа Рамнотежа Додатоци

Билансот противтежа на рачни стабилизатор може да го реши проблемот на мобилен телефон нервира поради �

DEN 282.96

Seafrogs Алуминиум Легура Нуркање се Справи со Фах Заградата Еден Справи со Рака Зафат Видео Стабилизатор Преносни

*Оваа стабилизатор собата е погодна за сите Seafrogs и Meikon камера домување, и исто така погоден за повеќето о

DEN 1044.96

Аце Ловец Целосно Прилагодливи Една Страна V-Лентата За Брзо Исклучување Планината Лак Стрелаштво Стабилизатор

Еден двострано, целосно прилагодливи Vбар нуди комплетна обележја на сите подвижни делови за точни пост

DEN 789.84