• Новак
CA-02 Камера Екипаж Кафез за Sony A7R4, a7R IV Mirrorless Камера - Целосна Заштита & Додаток Монтажа Опции за Рачки, Микрофони, Видео Монитори & LED Светла

CA-02 Камера Екипаж Кафез за Sony A7R4, a7R IV Mirrorless Камера - Целосна Заштита & Додаток Монтажа Опции

DEN 958.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа formfitting алуминиум кафез одржува пристап до камерата контроли и карактеристики на различни монтажа опции.На лесни CA-02 Камера Кафез од Vijim обезбедува додатна опрема за монтирање и заштита за вашиот Sony a7 R IV серија mirrorless камера.НИЗА НА ПЛАНИНАТА ОПЦИИ : Овој кафез карактеристики повеќе 1/4-20" теми, (2) три ARRI-Стил теми (x1 врвот и x1 левата страна) и (1) една Ладна Чевли на врвот од кафезот.Кафез, исто така, вклучува анти-пресврт дизајн со М2.На база на кафезот, исто така, има 1/4-10" и 3/8-16" завртка тема опции за tripods како и еден пар на леќата поддршка тема дупки во долниот пред кафезот за помагање на поддршка Metabones адаптер (леќа поддршка продаваат посебно).ВО КУТИЈА : 1 x CA-02 Екипаж Кафез за Sony Алфа A7 R4, 1 x Ален копче, 1 x Магнетно Копче, 1 x ЕВО Gimbals Ткаенина за Чистење, Ограничен 1 Година Гаранција.5 Ален копче, 1 x м4 Ален key EVO Gimbals Микро Влакна Cloth Limited 1 Година Гаранција.Додаток Mounting Top : 23 x 1/4"-20 Конец, 1 x Анти-Пресврт ARRI Лоцира 3/8"-16 Thread Sides : 25 x 1/4"-20 Конец, 2 x Анти-Пресврт ARRI Лоцира 3/8"-16 Конец, 2 x 3/8"-16 Thread Base : 7 x 1/4"-20 Thread Camera Mounting1/4"-20 Screw Tripod Mounting1/4"-20 Конец, 3/8"-16 Thread Shoe Mounting Top : 1 x Ладно Shoe Compatibility : Sony A7 R IV Mirrorless Camera Sony A7 RM4 Mirrorless Camera In На Box1 x Vijim CA-02 Камера Кафез за Sony A7 R41 x м2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gimbal Противтежа, 3Pcs Стабилизатор Биланс на Тежини Алуминиум Рачни Стабилизатор Противтежа Рамнотежа Додатоци

Билансот противтежа на рачни стабилизатор може да го реши проблемот на мобилен телефон нервира поради �

DEN 282.96

Аце Ловец Целосно Прилагодливи Една Страна V-Лентата За Брзо Исклучување Планината Лак Стрелаштво Стабилизатор

Еден двострано, целосно прилагодливи Vбар нуди комплетна обележја на сите подвижни делови за точни пост

DEN 789.84

Seafrogs Алуминиум Легура Нуркање се Справи со Фах Заградата Еден Справи со Рака Зафат Видео Стабилизатор Преносни

*Оваа стабилизатор собата е погодна за сите Seafrogs и Meikon камера домување, и исто така погоден за повеќето о

DEN 1044.96