• Новак
Zhiyun Weebill 2 Камера Стабилизатор, 3-Axis Рачни Gimbal Стабилизатор за dslr фото и Mirrorless Камера со 2.88 Флип-Одзумирање Екран на Допир за Sony Канон Nikon Panasonic Lumix Fujifilm

Zhiyun Weebill 2 Камера Стабилизатор, 3-Axis Рачни Gimbal Стабилизатор за dslr фото и Mirrorless Камера со

DEN 13176.00

Достапност
Достапно за нарачка

1x USB C Полнење Кабел.Воведување на стабилизатор со брза реакција, сосема нов ИНТЕРФЕЈС дизајн и оперативната логика, и новата слика пренос искуство. 1x Леќа Поддршка на Завртка.Weebill 2 комбинира добро стокмено линии со класична структура, за да се донесе нова стабилизатор во животот.88" екран на допир со стигнале & флип-out дизајн.Разноврсна фокус за контрола на тркала поддржува корекција на ролна оска, бленда, ISO, електронски/механички го следат фокус и зум. 1x ЕП Складирање Кутија. 【Индивидуализира Фокус за Контрола на Тркала】фокус за контрола на тркала лесно може да се прилагоди за тркалаат оска контрола, бленда, ISO, електронски фокус или фокус моторни прилагодување преку екранот на допир.Вонредни стабилизирање perfomance, благодарение на Infineon две-филтер за прекин вектор-разделување на сензор. 【Напор за Заштеда на Прашка Зафат Дизајн】иновативен обид за заштеда на прашка потпора да се направи операција многу полесно кога фотографирате во слабо агли.Sony α9ⅱ, α9, a7 R4, ILME-FX3, a7 R3, a7 M3, a7 S3, a7 R2, a7 M2, a7 S2, a7 C, a6600, a6500, a6400, a6300, a6100 Canon 5 D Markⅲ, 5 D Markⅳ, 5 DS, 5 DS R, 6 D, 6 D Маркⅱ, 80 D, 90 D, M50, EOS M6 Маркⅱ, EOS R5, EOS R6, EOS R, EOS RPNikon D850, D780, Z5, Z6, Z6ⅱ, Z7, Z7ⅱ, Z50 Panasonic G9, GH5, GH5 S, S1, S5, S1 H, DC-BGH1 Fujifilm X-Т3, X-T4, X-T30 Olympus OM-D E-М1 Марк IIBMPCC 4 K, BMPCC 6 KZCAM E2 SIGMA fp.88" колор екран на допир со стигнале и флип-out дизајн.6 часа и максималното траење можат да стигнат до 9 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Аце Ловец Целосно Прилагодливи Една Страна V-Лентата За Брзо Исклучување Планината Лак Стрелаштво Стабилизатор

Еден двострано, целосно прилагодливи Vбар нуди комплетна обележја на сите подвижни делови за точни пост

DEN 789.84