• Новак
FeiyuTech WG2X 3-Axis погоден за носене Gimbal Стабилизатор за GoPro Херој 8(Тела)/7/6/5/4/3,DJI Osmo Акција Спорт Камера, AEE, SJCAM,Службено-Овластен

FeiyuTech WG2X 3-Axis погоден за носене Gimbal Стабилизатор за GoPro Херој 8(Тела)/7/6/5/4/3,DJI Osmo Акција

DEN 2136.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Splashproof】Бестрашен во магла ден. 【Неограничен Ротација Агли】 во Навалите Оска и Пан Оска за да снимате широко агол ставови. 【Интелигентни Авто-Ротација Режим】 одговара за движење на време застаруваат/автоматско снимање. 【Wi-Fi Контрола,Bluetooth】Gimbal се поврзете на Go Pro преку Wi-Fi, паметен Телефон поврзете gimbal via Bluetooth.Погодно за контрола на gimbal од паметен телефон за да снимате восхитувачките погледи. 【Компатибилност】Go Pro ХЕРОЈ 8 7 6 5 4, Go Pro Сесија серија(со седницата планината во пакетот).Прилагодување : .Компатибилен за Go Pro Херој 7 6 5 4 Сесија за Yi 4 K и otheraction камери со слични димензии.WG2 X aslo одговараат на Gopro 8 со gopro 8 адаптер.(Gopro 8 адаптер треба купи одделно).Компатибилен со ХЕРОЈ Сесија серија од седница монтажа плоча.Компатибилен со Sony RX0 со дополнителни RX0 адаптер.(не вклучувајќи ги во пакет).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Seafrogs Алуминиум Легура Нуркање се Справи со Фах Заградата Еден Справи со Рака Зафат Видео Стабилизатор Преносни

*Оваа стабилизатор собата е погодна за сите Seafrogs и Meikon камера домување, и исто така погоден за повеќето о

DEN 1044.96

Аце Ловец Целосно Прилагодливи Една Страна V-Лентата За Брзо Исклучување Планината Лак Стрелаштво Стабилизатор

Еден двострано, целосно прилагодливи Vбар нуди комплетна обележја на сите подвижни делови за точни пост

DEN 789.84