• Новак
Пчела Жило Б-Жило MicroHex Стабилизатор Мат 10, Црна

Пчела Жило Б-Жило MicroHex Стабилизатор Мат 10, Црна

DEN 508.80

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот Пакет Димензии : 4.318 L Х 7.62 W X 30.226 H (Cm).Тип На Производ : Спортинг Стоки.Објектот Пакет Тежина : 0.249 килограми.Земја На Потекло : Мексико.Микро-дијаметар лов стабилизатор карактеристики нерѓосувачки челик студ за оптимална конструкција, ригидност и прилагодливост и Countervail Технологија која брзо dampens вибрации.Одговара на сите Пчела Жило хардвер месеци.Вклучува (3) 1 мл.тежини.Дијаметар 0.5".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Seafrogs Алуминиум Легура Нуркање се Справи со Фах Заградата Еден Справи со Рака Зафат Видео Стабилизатор Преносни

*Оваа стабилизатор собата е погодна за сите Seafrogs и Meikon камера домување, и исто така погоден за повеќето о

DEN 1044.96

Аце Ловец Целосно Прилагодливи Една Страна V-Лентата За Брзо Исклучување Планината Лак Стрелаштво Стабилизатор

Еден двострано, целосно прилагодливи Vбар нуди комплетна обележја на сите подвижни делови за точни пост

DEN 789.84

Gimbal Противтежа, 3Pcs Стабилизатор Биланс на Тежини Алуминиум Рачни Стабилизатор Противтежа Рамнотежа Додатоци

Билансот противтежа на рачни стабилизатор може да го реши проблемот на мобилен телефон нервира поради �

DEN 282.96