• Новак
Ulanzi Видео Телефон Екипаж Рачни Метал Екипаж Телефон на Држачот за Монтирање на Камерата Адаптер со 1/4 3/8 Завртка за LED Светло во Видео Микрофон Tripod

Ulanzi Видео Телефон Екипаж Рачни Метал Екипаж Телефон на Држачот за Монтирање на Камерата Адаптер со 1/4 3/8

DEN 718.80

Достапност
Достапно за нарачка

Универзална Камера Екипаж Систем за dslr фото паметни телефони Go Pro.Ладно Чевли Месеци3 Ладно Чевли Месеци, и 1/4"-20 Навој Месеци.Ќе ви овозможи да се закачите на широк спектар на фотографија/кино опрема да се зголеми квалитетот на вашите слики и видеа.Како што се Видео Микрофон ,Led светло во Видео ,Рекордер,Gopro и повеќе Телефони.Најбезбедно Видео Риг CNC Направени Квалитет.Користете ако со или без tripod-Што може да се качи на било која tripods кои со 1/4" навој.Универзална Камера Екипаж Систем за dslr фото паметни телефони Go Pro Ладно Чевли Месеци3 Ладно Чевли Месеци, и 1/4"-20 Навој Месеци ви Овозможи да се закачите на широк спектар на фотографија/кино опрема да се зголеми квалитетот на вашите слики и видеа.Како што се Видео Микрофон ,Led светло во Видео ,Рекордер,Gopro и повеќе Телефони.Најбезбедно Видео Риг CNC Направени Квалитет.Користете ако со или без tripod-Што може да се качи на било која tripods кои со 1/4" навој .Пакет листа : 1 x Екипаж Случај 1 x Phone држач 1 x Gopro адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат